Mokymų paketai

Išsirinkite mokymų paketą

Juodasis Meniu viršuje - mokymų paketai. Jie sudėlioti pagal skirtingas pozicijas darbe, kad sužinotum kuo daugiau savo veiklai aktualių dalykų. Mokymai išdėstyti logine seka, pradedant nuo pačių žemiškiausių ir baigiant trupučiu raketų mokslo. Pasirink sau artimą temą ir imk daugiau mokymų už mažiau pinigų.

Bijai žinių perkrovos ir nori tik vieno konkretaus mokymo? Rinkis iš Baltojo Sąrašo žemiau, dėkis į krepšelį ir ateik! Bus brangiau, bet tiksliau.

Media planuotojo paketas

Media planavimas jau seniai neapsiriboja tik žiniasklaidos planavimu. Šiandien media planuotojas turi išmanyti e. komercijos ir skaitmeninės komunikacijos subtilybes. Raktiniai paieškos žodžiai, Google Analytics ataskaitos, Google AdWords reklama, srautų optimizavimas – visa tai yra arba netolimoje ateityje bus media planuotojo kasdienybė. Tobulėk su „Digital Academy“ ir savo klientams galėsi pasiūlyti dar daugiau analize paremtų įžvalgų ir dar didesnį reklamos efektyvumą.

1.400,00 € 1.190,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Startuolio paketas

„O kaip apie mano produktus sužinos vartotojas?“. Šis klausimas verčia sukti galvas ne tik pradedančiuosius bet ir patyrusius verslininkus. Gera naujiena yra ta, kad rinkodarai nebereikia didžiulių biudžetų – su skaitmeniniu amžiumi rinkodaros taisyklės keičiasi iš esmės! Brangias sekundes televizijos reklamoje atstos aukšta įmonės interneto svetainės pozicija Google paieškoje. Tinkamai parinkti raktažodžiai, kurių ieško potencialūs vartotojai, gali būti žymiai efektyvesni už didžiulius lauko reklamos stendus. O mobiliems įrenginiams pritaikyta interneto svetainė tavo konkurentus paliks už nugaros.

1.400,00 € 1.050,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Projektų vadovo paketas

Skaitmeninėje eroje geras projektų vadovas privalo būti universalus. Jis turi mokėti žongliruoti įvairiais rinkodaros kanalais, žinoti efektyviausią kanalą konkrečioje situacijoje ir atrasti naujas galimybes greičiau nei tai daro konkurentai. Nebeužtenka specializuotis vienoje srityje – tik komunikacijoje socialiniuose tinkluose ar interneto svetainių kūrime – reikia integruoto požiūrio. Tam reikalingos žinios. O su jomis gimsta ir šviežios rinkodaros idėjos.

1.400,00 € 1.120,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Marketingo vadovo paketas

Viena iš pagrindinių savybių, atskirianti labai gerą vadovą nuo vidutinioko, yra noras tobulėti. Rinkodaroje kiekvieną dieną galima atrasti kažką naujo – sparčiai populiarėjantį socialinį tinklą, reklamos galimybes išmaniuosiuose telefonuose, o galbūt naują būdą matuoti kampanijos efektyvumą. Tačiau kaip atsirinkti efektyviausias rinkodaros priemones? Kaip jas išnaudoti geriau nei konkurentai? Kaip sukurti kažką naujo?

„Digital Academy“ lektoriai parengė mokymų paketą, apimantį svarbiausius skaitmenininius sprendimus, kuriuos turi išmanyti kiekvienas profesionalus rinkodaros vadovas, – nuo Google Analytics iki komunikacijos socialiniuose tinkluose. Nešvaistyk savo laiko – mokykis su geriausiais!

2.300,00 € 1.610,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Googler'io paketas

Googler’iais mes vadiname tuos, kurie išmano svarbiausius Google produktus. Tuo tarpu rinkoje jie vadinami geidžiamiausiais specialistais. Jeigu domiesi skaitmenine rinkodara ir jos tendencijomis, tikrai žinai, kad komunikacijos galimybės Google kanaluose yra beribės. Kuo anksčiau išmoksi jomis pasinaudoti, tuo greičiau augs tavo įmonė ir/arba tavo karjeros galimybės.

1.650,00 € 1.300,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Studento paketas

Svajoji apie karjerą rinkodaroje ir komunikacijoje? O ar žinai, kad privalai išmanyti ir skaitmeninius sprendimus (arba tiesiog digital)? Reklamai keliantis į skaitmeninę erdvę, vis daugiau rinkodaros profesionalų atranda Google reklamos platformas, o Analytics, AdWords ir SEO išmanymas darbo skelbimuose nurodomas kaip reikalavimas, o ne privalumas. „Digital Academy“ mokymuose išmoksi daugybę praktiškų dalykų, įgisi praktikos kurdamas Google Adwords kampanijas, sužinosi sėkmingo tinklalapio paslaptis ir gausi tavo žinias įrodantį Google sertifikatą. Pralenk tingiai aukštosios mokyklos paskaitose miegančius kurso draugus ir savo svajonių darbą rinkodaroje gauk žymiai greičiau.

O kad svajonės pildytųsi greičiau, studentams siūlome mokytis su geriausiais skaitmeninės rinkodaros specialistais su didele nuolaida! Parašyk mums į info@digitalacademy.lt, ir atėjęs į mokymus nepamiršk savo studento pažymėjimo.

1.650,00 € 990,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Tinklapių kūrėjo paketas

Vis dažniau tinklalapių kūrėjai tampa konsultantais. Jie yra tie profesionalai, kurie ne tik randa geriausią technologinį sprendimą, tačiau pagal raktinius žodžius patys geba optimizuoti svetainę, moka administruoti Google Analytics ir AdWords paskyras, žino, koks turinys pritraukia vartotojus. Universalūs ir visapusiški specialistai yra labiausiai vertinami rinkoje. Su „Digital Acadmy“ tu tapsi vienu iš jų!

1.400,00 € 1.050,00 € Į krepšelį

Pirkti pilną paketą

Produktų kategorijos

Rodomi visi rezultatai: 15